INFORMATOR ELEKTRONICZNY - zapisz się.


Przygotowaliśmy nowe rozwiązanie, którego celem jest usprawnienie komunikacji między nami. Pod koniec zeszłego tygodnia ok 2 tysięcy mieszkańców otrzymało maila, którego treść zamieszczmy poniżej. Jeśli jesteś zainteresowana/y otrzymywaniem od nas ważnych informacji, dotyczących Systemu Odbioru Odpadów Komunalnych, napisz do nas pod adres zwrot@jablonna.pl podając swoje imię, nazwisko i adres, spod którego odbierane są śmieci. Zapraszamy.

 

naglowek-baner.gif

Drogi Mieszkańcu Gminy Jabłonna

Urząd Gminy Jabłonna idąc z duchem czasu przygotował nowe rozwiązanie, którego celem jest usprawnienie komunikacji między nami.

Pomysł elektronicznego informatora zrodził się w momencie, kiedy niektórzy mieszkańcy naszej gminy zwrócili uwagę na to, że informacja o naszych akcjach takich jak kompostowniki czy zgniatarki do butelek, nie dotarła albo dotarła do nich zbyt późno. Jesteśmy pewni, że dzięki nowej formie kontaktu, regularnie będziecie Państwo otrzymywać najistotniejsze informacje.

Poprzez Informator - System Odbioru Odpadów Komunalnych będziemy informować o sprawach związanych ze śmieciami, a w szczególności:

- zmianami w systemie odbioru odpadów komunalnych,
- organizowanymi przez nas akcjami (np. kompostownikach itp,),
- przypominać o zbliżających się ważnych terminach takich jak np. odbiór gabarytów, ektrośmieci,
- przypomninać o terminach płatności za śmieci,
- informować o zmianach i aktualnościach w odbiorze śmieci.

Zapraszamy na naszą stronę www.srodowisko.jablonna.pl, która w całości poświęcona jest śmieciom produkowanym w naszych domach. Znaleźć można na niej między innymi: harmonogramy odbioru z mapami rejonów oraz harmonogramy do ściągnięcia (w formacie pdf); informacje o tym jak segregować śmieciprzewodnik po segregacji (do ściągnięcia w formacie pdf); najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące naszych śmieci; przepisy prawne, na podstawie których działa system odbioru odpadów komunalnych; informacje o tym jak prawidłowo i efektywnie kompostować odpady BIO; oraz inne przydatne wiadomości .

Przypominamy również, że:

- w sprawach reklamacji dotyczących nieodebranych odpadów w terminie wynikającym z harmonogramu, prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem 22 76 77 347,
- worki na odpady segregowane i BIO można otrzymać w siedzibie Urzędu Gminy Jabłonna, na I piętrze, pokój nr 3 (na piętrze w prawo, ostatni pokój po lewej stronie),
- w sprawach płatności, rozliczeń, zaległości czy indywidualnego numeru konta, prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem 22 76 77 347 lub pisać na adres e-mail: sook@jablonna.pl.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z nowej formy komunikacji oraz informacji, które tą drogą będziemy przesyłać. Dziękujemy za wszystkie konstruktywne uwagi. 

 

 

stopka-baner-ver1.gif